Корпоративне навчання

Співпраця вашої компанії з ’Мовним експертом’ у сфері навчання персоналу іноземних мов це:

-можливість виходу на міжнародний ринок

-розвиток працівників

-підвищення лояльності працівників

-прогнозований високий результат

Ми маємо досвід викладання іноземних мов в приватних та державних структурах м.Львова, і завжди наші слухачі залишаються задоволені своїми досягненнями.

Ми пропонуємо:

-комунікативну методику – розвиток усіх основних мовних навичок з наголосом на розмовну мову і застосування матеріалу на практиці

-максимально зручний розклад і формат – викладачі приїжджають до вас в офіс для проведення заняття

– прогнозований і вимірюваний результат – тестування на визначення рівня здійснюється в компанії, до відділу навчання персоналу надсилаються регулярні звіти про відвідуваність і прогрес кожного співробітника.

Курс загальної мови

Якщо ваша компанія готується до виходу на міжнародний ринок, найкращим виходом для вас буде курс загальної мови. Ваші працівники вивчатимуть та розвиватимуть основні мовні навики з тим, щоб згодом застосувати ці знання у своїй професійній сфері.

Бізнес курс

Для тих, хто опанував з нами базовий рівень мови, ми пропонуємо бізнес курси. Для навчання англійської ми використовуємо найпопулярніші методики провідних видавництв, такі як Market Leader, Business Result, In Company. Наші викладачі опрацювали методики бізнес польської на підставі зовсім нового підручника O biznesie po polsku.
У випадку, якщо ваша компанія вже працює на міжнародному ринку і ви знаєте свої потреби, ми готові розробити для вас спеціалізовані бізнес курси з урахуванням специфіки діяльності вашої компанії.

Індивідуальне навчання

Керівник компанії, що розвивається та виходить на міжнародний ринок, потребує іти в ногу з працівниками компанії. На жаль, насичений графік не завжди дозволяє приєднатись до групи свого рівня. Зрештою, присутність в групі керівника не завжди сприяє продуктивному навчанню. В такому випадку ми пропонуємо індивідуальні заняття, що є запорукою високо результативного навчання.