Англійскька для дорослих

Ми пропонуємо навчання на наступних рівнях: Starter, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced

Англійська мова для початківців – це авторська навчальна програма для тих, хто ніколи не вивчав мову. Інтенсивний курс тривалістю 1 семестр (60 академічних годин, 30 занять по 90хв.) дозволить Вам швидко опанувати ази англійської розмовної мови та закладе надійний фундамент для подальшого її вивчення.
Рівні Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate та Advanced тривають 2 семестри по 3,5 місяці (120 академічних годин, тобто 60 занять по 90хв.).

Заняття відбуваються двічі на тиждень, у робочі дні.
В залежності від того, коли вам зручніше навчатись, ви можете ходити:

– у ранкову групу (09:30, 11:30, пн-ср або вт-чт)
Базова вартість ранкового курсу – 2700 грн.*

– або у вечірню (19:15, пн-чт або вт-пт)
Базова вартість вечірнього курсу – 3600 грн.*

*-ціна вказана за 1 семестр. *Гнучка система знижок (знижки для постійних клієнтів + для їх друзів + для родини +соціальні пільги = разом знижки до -20%)

Для визначення рівня знання мови проводиться попереднє тестування. Пройти тестування можна в робочі дні з 9.30 до 19.00 години. Тривалість тестування близько 50 хвилин.

Сьогодні нікого не потрібно переконувати в необхідності знати англійську мову. Володіння англійською вже не сприймається як додатковий бонус, а є насущною потребою.

Передовсім це можливості кар’єрного росту – в будь-якій серйозній компанії цікавляться, чи знаєте Ви англійську.
Це відчуття свободи під час подорожей – мало в світі є місць, де не розуміють англійську.
Це розширений доступ до інформації – спробуйте ввести у браузер те саме слово українською і англійською.
Це шанс не просто повторювати слова улюбленої пісні Адель, а й розуміти, про що ця пісня.
Це можливість подивитись ‘Friends’ в оригіналі і збагнути, чому вони сміються.
Це весь світ на Вашій долоні у Вашому телефоні – для Вас більше не буде таємниць і кордонів, а лише нові можливості та нові відкриття.

Ми працюємо з англійською мовою багато років. В нашій скарбничці багато авторських розробок, котрими ми щедро ділимось із нашими слухачами: це і курс для початківців, і спеціалізовані бізнес курси, і напрацювання наших закордонних колег, серед яких особливо хочеться відзначити канадську методику.

Базовим підручником для наших занять є багаторівневий Speak Out – підручник, відзначений спеціальними нагородами, котрий поєднує в собі основні аспекти вивчення мови: читання, письмо, слухання, розмову, а також необхідну для кожного рівня граматику та вокабуляр. Особливістю цього підручника є автентичні відеоматеріали – програми ВВС та тематичні подкасти.

Індивідуальне навчання.

Якщо Ви прагнете вчити мову, але Ваш насичений робочий графік чи неможливість бути вільним у певні дні та години не дозволяють Вам доєднатися до групи, то ми можемо запропонувати Вам індивідуальні заняття. Перевагою таких занять є можливість навчатися у зручний для Вас час і опрацьовувати з викладачем саме ті моменти, котрі потребують особливої уваги.

Індивідуальні інтенсивні заняття виправдовують себе і перед бізнес-поїздками, коли є потреба відновити знання або отримати необхідний комунікативний мінімум.