Англійскька для дорослих

Ми пропонуємо навчання на наступних рівнях: Starter, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced

Рівні Starter, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate та Advanced тривають 2 семестри по 3,5 місяці (120 академічних годин, тобто 60 занять по 90хв.).

Групи англійської мови для дорослих.
Загальний курс.
ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ: Новий навчальний рік 2023-2024

1 семестр
30 занять

Двічі на тиждень по
90 хв. Розклад
Вартість
в офісі
Вартість онлайн

Підручник
на 2 семестри

Ранок
9.30 – 11.00., 11.15- 12.45.

пн.-ср., або
вт.-чт.
5400 грн.

1000 грн.

Вечір 19.00-20.30

пн.-чт., або
вт.-пт.
6000 грн.

1000 грн.

Індивідуальні заняття.

Курс загальної англійської мови.

Ранок/обід
11.00 – 14.30

60 хв. або 90хв.

Розклад за домовленістю

360 грн./60 хв. 300 грн./60 хв.

Вечір
18.30-21.00

60 хв. або 90хв.

Розклад за домовленістю

420 грн./60 хв. 360 грн./60 хв.

Для визначення рівня знання мови проводиться попереднє тестування. Пройти тестування можна в робочі дні з 9.30 до 19.00 години. Тривалість тестування близько 50 хвилин.

Сьогодні нікого не потрібно переконувати в необхідності знати англійську мову. Володіння англійською вже не сприймається як додатковий бонус, а є насущною потребою.

Передовсім це можливості кар’єрного росту – в будь-якій серйозній компанії цікавляться, чи знаєте Ви англійську.
Це відчуття свободи під час подорожей – мало в світі є місць, де не розуміють англійську.
Це розширений доступ до інформації – спробуйте ввести у браузер те саме слово українською і англійською.
Це шанс не просто повторювати слова улюбленої пісні Адель, а й розуміти, про що ця пісня.
Це можливість подивитись ‘Friends’ в оригіналі і збагнути, чому вони сміються.
Це весь світ на Вашій долоні у Вашому телефоні – для Вас більше не буде таємниць і кордонів, а лише нові можливості та нові відкриття.

Ми працюємо з англійською мовою багато років. В нашій скарбничці багато авторських розробок, котрими ми щедро ділимось із нашими слухачами: це і курс для початківців, і спеціалізовані бізнес курси, і напрацювання наших закордонних колег, серед яких особливо хочеться відзначити канадську методику.

Базовим підручником для наших занять є багаторівневий Speak Out – підручник, відзначений спеціальними нагородами, котрий поєднує в собі основні аспекти вивчення мови: читання, письмо, слухання, розмову, а також необхідну для кожного рівня граматику та вокабуляр. Особливістю цього підручника є автентичні відеоматеріали – програми ВВС та тематичні подкасти.

Індивідуальне навчання.

Якщо Ви прагнете вчити мову, але Ваш насичений робочий графік чи неможливість бути вільним у певні дні та години не дозволяють Вам доєднатися до групи, то ми можемо запропонувати Вам індивідуальні заняття. Перевагою таких занять є можливість навчатися у зручний для Вас час і опрацьовувати з викладачем саме ті моменти, котрі потребують особливої уваги.

Індивідуальні інтенсивні заняття виправдовують себе і перед бізнес-поїздками, коли є потреба відновити знання або отримати необхідний комунікативний мінімум.