Міжнародні

Hand completing a multiple choice exam.

Вивчення іноземних мов з використанням сучасних методик це не лише сучасні підручники, аудіо- відео- і комп’ютерні засоби, але і необхідність контролю за якістю навчального процесу, і більш-менш точного планування самого навчання.

В ’Мовному експерті’ ми готуємо до основних міжнародних іспитів з англійської мови.

Якщо Ви вирішили поступити в західний університет, влаштуватися на роботу в іноземну компанію або емігрувати в Канаду чи Австралію, першим питанням має бути: на якому рівні я володію іноземною мовою зараз, і на якому рівні маю володіти? Без конкретних формалізованих показників будь-яка розмова зведеться до загальних фраз: “Я трішки розумію англійську, ну, читаю трохи краще, а хотілося б поступити в Гарвардську. Скільки у мене піде часу на підготовку”? Відповіддю на таке питання може бути тільки така ж невизначена відповідь: “Ну, очевидно, Вам потрібно трохи повчити мову. А може, доведеться вчити і досить тривалий час”. Так що перше, з чого потрібно почати – пройти тестування і визначити, на якому рівні Ваші знання.

exam hall3Функція міжнародних мовних іспитів – це встановлення єдиних стандартів тестування. Будь-хто, де б він не жив, складає той самий іспит у будь-якій точці світу і отримує офіційний документ, що підтверджує рівень володіння мовою і дійсний скрізь, де приймають результати даного іспиту.

Міжнародні іспити, що визнаються в світі, складаються в Україні у спеціально сертифікованих центрах.

Порівняльна таблиця міжнародних іспитів з англійської мови.