Іспити

Міжнародні іспити для дорослих

Hand completing a multiple choice exam.

Вивчення іноземних мов з використанням сучасних методик це не лише сучасні підручники, аудіо- відео- і комп’ютерні засоби, але і необхідність контролю за якістю навчального процесу, і більш-менш точного планування самого навчання.

В ’Мовному експерті’ ми готуємо до основних міжнародних іспитів з англійської мови.

Якщо Ви вирішили поступити в західний університет, влаштуватися на роботу в іноземну компанію або емігрувати в Канаду чи Австралію, першим питанням має бути: на якому рівні я володію іноземною мовою зараз, і на якому рівні маю володіти? Без конкретних формалізованих показників будь-яка розмова зведеться до загальних фраз: “Я трішки розумію англійську, ну, читаю трохи краще, а хотілося б поступити в Гарвардську. Скільки у мене піде часу на підготовку”? Відповіддю на таке питання може бути тільки така ж невизначена відповідь: “Ну, очевидно, Вам потрібно трохи повчити мову. А може, доведеться вчити і досить тривалий час”. Так що перше, з чого потрібно почати – пройти тестування і визначити, на якому рівні Ваші знання.

exam hall3Функція міжнародних мовних іспитів – це встановлення єдиних стандартів тестування. Будь-хто, де б він не жив, складає той самий іспит у будь-якій точці світу і отримує офіційний документ, що підтверджує рівень володіння мовою і дійсний скрізь, де приймають результати даного іспиту.

Міжнародні іспити, що визнаються в світі, складаються в Україні у спеціально сертифікованих центрах.

Порівняльна таблиця міжнародних іспитів з англійської мови.

 

Міжнародні іспити для школярів

 

examsПрограми для школярів у ’Мовному експерті’ передбачають розвиток мовних компетенцій, необхідних для складання іспитів на міжнародний сертифікат.

Починаючи із програм для наймолодших школярів, ми вводимо завдання екзаменаційного формату, що розвиває навички практичного застосування мови. Кембриджські тести для дітей, котрі ми використовуємо, оцінюють рівень знання англійської мови дітей від 7 до 12 років.

Існує три рівні складності: Starters, Movers, Flyers. Кожен з них складається з трьох компонентів: читання і письмо, слухання, навички розмовної мови. Тести об’єктивно оцінюють здібності дитини, формують позитивне сприйняття міжнародних іспитів, мотивують дитину на подальше вивчення мови.

Наступними іспитами є КЕТ, РЕТ та FCE.

 

Українські іспити

 

zno-dpaПротягом останніх років в Україні діє система оцінювання знань іноземної мови, наближена до світових стандартів.

Вивчаючи мову із ’Мовним експертом’, школярі опрацьовують мовні навики, необхідні для іспитів ДПА та ЗНО.