Школярі 8-10 класів

DSC_3177Курси англійської мови для дітей 8-10 класів. Ми пропонуємо насичену програму, що готує одночасно до формату ДПА та ЗНО і до кембриджських іспитів KET, PET та FCE. Курс охоплює весь комплекс навичок, необхідних для здачі ДПА та ЗНО: читання, письмо, відповідний об’єм вокабуляру та граматики і дає можливість старшокласникам впродовж навчального року не лише готуватися до іспитів, але і одночасно підвищувати загальний рівень мови. Велика увага приділяється стратегії і техніці здачі іспитів та, виконанню усіх потенційних типів завдань.  Навчальна програма повністю відповідає специфічним потребам і інтересам дітей і підлітків та створює потужну базу для підготовки до ЗНО – самостійно чи індивідуально з викладачем.

Навчання триває з вересня по травень. Заняття двічі на тиждень по 90 хвилин, 8 занять в місяць. Діти поділяються на групи за рівнем знання мови на базі попереднього тестування.

Курс підготовки до іспиту з англійської мови для школярів 8-9, 9-10 класу. Розклад:
Вівторок, п’ятниця,  з 17.15 по 18.45;
Понеділок, четвер
з 17.15 по 18.45 або
Середа з 17.15 по 18.45 ту субота з 11.00 по 12,30.
Базова* вартість занять за місяць *900 грн.

Додатково оплачується вартість підручників на  рік навчання.

*Гнучка система знижок (знижки для постійних клієнтів + для їх друзів + для родини + соціальні пільги = разом знижки до -20%)

Зареєструйтеся на тестування!