Школярам

Англійська мова для школярів 5-11 класів.
abc_tree

Запорукою успішного майбутнього для будь-якої дитини є здобуті знання та вміння їх практично застосувати. Вивчення іноземних мов вже десятиліттями вважається необхідною складовою загальної освіти. А от підтверджені знання та вміння практичного застосування все ще залишаються проблемою. Можна мати високу оцінку за ведення словника і знати правило формування тієї чи іншої граматичної форми, але не вміти сказати найпростішої фрази.

Сучасна школа поступово повертається обличчям до дітей і починає орієнтуватись на компетенції. А ми враховуємо їх вже давно.

Наші спеціально розроблені програми англійської мови для школярів враховують вікові особливості дітей. Ми не зазубрюємо правил і не змушуємо писати транскрипцію. Ми розмовляємо англійською, співаємо англійською, граємось англійською, і дуже швидко наші наймолодші слухачі переступають через мовний бар’єр.

Поступово ігровий елемент витісняється навчальним, впроваджуються елементи контролю, що базуються на міжнародних стандартах, і ми підходимо до розуміння структури іспиту, що створює серйозну базу як для підготовки до ДПА та ЗНО, так і для підготовки до міжнародних іспитів.

 DSC_8477Індивідуальність і неповторність кожної дитини – не менш важливий елемент навчання. Ми обов’язково візьмемо до уваги здатність дитини концентруватись, її непосидючість чи мрійливість. Адже для нас головне – допомогти школяреві знати і вміти.

В нашому Центрі ми застосовуємо наступний віковий розподіл на курсах англійської мови для дітей:
школярі 5-7 класів;
школярі 8-10 класів.