Відгуки слухачів

pentsarska1a

Минулого року я опрацювала рівень Elementary.  Дуже зручно, що заняття відбувались в приміщенні нашого офісу в післяробочий час. У нас курс викладала п.Галина Киван, професійний викладач, котра вміло та доступно пояснювала найскладніші теми, «підловлювала» кожного на слабких місцях,  тому окреме ’дякую’ за індивідуальний підхід. Заняття були насичені і цікаві. Обов’язково піду на наступний рівень.

Богдана Пенцарська, головний спеціаліст відділу співпраці із страховими компаніями Департаменту корпоративних клієнтів ПАТ ’Кредобанк’

 

0000001e.multan1b

Я розпочав навчання в англійській групі початкового рівня – все забув зі школи, а потім перейшов в групу базового рівня. В університеті треба вчити напам’ять багато слів і текстів, а тут навпаки – багато ігор і ситуацій, весело і цікаво. Та й четвірка на екзамені в університеті теж дісталася частково завдяки додатковим заняттям, бо потрохи починаєш розуміти що і до чого.

Лев Мультан, студент Львівського національного університету ветеринарної медицини

 

rudenko

Шукала курси польської мови для чоловіка і дитини, але вчитися стала сама (є потреба використовувати польську в роботі). Вирішальним моментом в прийнятті рішення стала пані Люда – викладачка польської мови. Після пробного уроку, навіть якби не треба було вчити мову, не хотілося розлучатися з такою людиною. Разом з нею приємно було і вчитися і спілкуватися. Після рівня А1-А2, я пішла на рівень В1 і планую продовжити на рівні В2.
Поки чекали на дитячу польську групу, записала сина на початку 2016 року в групу англійської мови. Задоволені, так як додаткові заняття на курсах допомогли покращити результати навчання в школі. Задоволені навчанням, подобаються викладачі, хочу в цьому році віддати дитину на курси англійської, німецької (це наша основна мова і її треба поглиблювати) і польської.
Дуже дякую.

Тетяна Руденко, менеджер із постачання

ratych1a

Весною цього року вирішила вдосконалити свої знання з польської мови, натрапила на пропозицію в нас в компанії та записалась на початковий курс. Навчання було дуже цікаве і інтенсивне, нічого зайвого і все по суті. Викладачі професійні і налаштовані дати знання, які дійсно стануть в пригоді при живому спілкуванні.
Дуже дякую.

Христина Ратич, Головний спеціаліст юридичного департаменту ПАТ ’Кредобанк’

 

Frontpage 100%

Мені дуже сподобались заняття, котрі я відвідувала більше року. Тут я вчила англійську та польську мови. Дуже добре підтягнула англійську мову, яка знадобилась мені у школі – я без проблем здала ДПА з англійської. Польську мову вчила з нуля для себе, так як хочу розуміти мову сусідів. Вчителі все дуже добре та доступно пояснюють. Велике дякую моїм вчителькам п. Галині Шикульській та викладачеві польської – пані Люді. Ви найкращі))

Каріна Салягон, учениця 10 класу

 

sushchyk02a

Донечка відвідувала заняття з великим задоволенням і без жодних додаткових заохочень! Це гарантія успіху, якщо дитині подобається сам процес навчання! Підібраний варіант подачі матеріалу був так, що Софія чекала кожного наступного уроку. Щомісяця дітки демонструють отриманий результат і це відбувається дуже творчо. Моя дитина вчить мову весело, цікаво, без допомоги батьків та без проблем, тому весь результат належить колективу професійних педагогів, за що ми дуже вдячні! Влітку записалися у табір, де теж отримали багато позитивних вражень та ще й отримали багаж нових знань! За такий короткий період, не знаючи жодного слова польською мовою, у Софії виникло наполегливе бажання вивчити цю мову досконало, бо “це дуже легко”))))! Це оцінка Соні: легко, весело, цікаво. Моя оцінка: результативно.
А що ще потрібно?
Мені дуже подобається підхід до викладання та подачі цієї інформації дітям колективом професіоналів! Ми з нетерпінням чекаємо нового учбового року, щоб продовжити навчання.

З повагою, Сущик Наталія та Софійка.

kosar1a

Це сильна мовна школа з молодими і професійними викладачами високого рівня. Моя донька Мартуся вивчає ангійську з 3років, в цій школі ми лише рік, але рекомендую:
 – навчання проводять професіонали (в мовному і методичному плані), дуже цікаві заняття, дитина йде на навчання із задоволенням, а також видно результат навчань;
 -найкраща мотивація – завжди усміхнені і радісні викладачі.
Викладач став кращим другом, завжди підкаже, виправить і допоможе Діти вивчають мови з великим захопленням. Вчителі молоді, енергійні, розумні і взагалі – найкращі. Вони знаходять підхід до будь-якої дитини і вміють заохотити до вивчення мов.
Рекомендую всім!!!

мама Мартусі Косар (10 років)

borys2a

На літні інтенсиви для школярів я ходжу вже два літа підряд. Тут  я зустрів нових друзів – як серед одногрупників, так і серед вчителів. Протягом двох тижнів щодня три години ми розмовляємо англійською, обговорюючи різні цікаві теми. А ще тут доступно пояснюють граматику, можна співати класні пісні, вивчити купи нових слів, а в перерві попити чаю з печивом в гарному товаристві; і хоч я не люблю печиво ’Марія’, але англійською воно смакує інакше 🙂

Роман Борис, учень 11 класу

nechay

Щоб поступити в німецький вуз, мені необхідно було здати тест DAF. Самому
готуватися до такого серйозного тесту важкувато, тому я записався на індивідуальні
заняття з викладачем п. Оленою Давибаран.
Підготовка зайняла приблизно 4 місяці. За цей час я значно покращив свій рівень
мови, заповнив прогалини в граматиці. Викладач порадила певні стратегії для здачі
іспиту, які виявиля дуже успішними. Завдяки цьому я здав іспит на рівень С1.

Володимир Нечай
програміст