Нові горизонти працевлаштування

Posted by in Без категорії, on 10 Жовтня, 2016

Починається новий робочий тиждень. Хтось іде на роботу із задоволенням, хтось дуже неохоче – набридло, нецікаво, хочеться чогось нового.

Молоді люди змінюють роботу легко. Нові кар’єрні перспективи, краща зарплата, можливість поїздок –  кожен з цих чинників впливає на рішення змінити роботу.

Коли ми опитуємо наших слухачів, чому вони вивчають мови, більша половина відповідає – Хочу знайти кращу роботу. Ні в кого не виникає сумнівів, що знання іноземної мови може стати вирішальним при отриманні нової посади.

Для різних професій необхідними є різні рівні знання мови.  Але, на жаль, статистика щодо володіння англійською мовою в Україні представниками різних сфер є доволі невтішною. Детальніше про співвідношення знання мови із різноманітними сферами діяльності та заробітною платою можна почитати тут.

Звичайно ж, високий рівень володіння мовою бажаний скрізь і завжди, а вдосконаленню немає меж. Але починати можна і потрібно з малого. Адже найголовніше – це застосовувати свої знання в різноманітних ситуаціях.

Не треба чекати такого примарного відрядження закордон. Вивчіть назви іноземною тих предметів, котрі Вас оточують на робочому місці. Залучіть колег до веселої гри в мову: вітайтеся і прощайтеся іноземною, основні фрази, як-от “Візьми/ Дай/ Передай, будь ласка …”  говоріть іншою мовою. І так поступово виникає зв’язка “робота – іноземна мова”, далі виникає бажання опрацювати трохи вищий рівень в товаристві таких самих зацікавлених людей – Ви записуєтесь на курс,  згодом стає цікаво розширити свої знання професійних термінів – Ви починаєте вивчати професійні слова, а потім застосувати їх на практиці, і вже на наступному інтерв’ю Ви впевнено відповідаєте на запитання про свою професію іноземною мовою. Звичайно, трохи з граматичними помилками, але їх виправлення буде наступним етапом – адже Вас таки беруть на роботу, де є можливість відрядження за кордон 🙂

Успіху Вам.