TOEFL

Posted by in Англійська, on 19 Серпня, 2016

TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) — це міжнародний екзамен з англійської мови, основним завданням якого є оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Подання результатів такого тесту є обов’язковим під час вступу до коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн. Результати саме цього тесту необхідні під час вступу до всіх університетів США студентів або аспірантів, що раніше навчались іншою мовою. Окрім цього, здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчання відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL. Екзамен складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

В нашій школі підготуватись до цього іспиту із високими результатами Вам допоможуть кваліфіковані викладачі, котрі добре знають структуру іспиту. Якщо Ви непогано знаєте мову, але зовсім не знаєте формату TOEFL, то протягом 10-15 занять викладач зможе виправити цей недолік, звернути увагу на Ваші сильні та слабкі сторони і опрацювати необхідну кількість завдань, що допоможуть отримати високий бал на екзамені.

Багатьох, хто потребує міжнародного сертифікату, цікавить питання, який іспит обрати: IELTS чи TOEFL? Це відео може дати відповідь на Ваше запитання.