FCE

8533db960d191458412566-FCE-english-exam-help Posted by in Англійська, on Серпень 19, 2016

FCE – First Certificate in English – B2
FCE відповідає рівню Upper – Intermediate або B2 за шкалою CEFR.

Він підтверджує
володіння англійською мовою на рівні, що дозволяє вільно спілкуватися в повсякденних ситуаціях, читати кореспонденцію англійською мовою, вести телефонні переговори, використовувати мовні навики в різних сферах діяльності. З сертифікатом FCE у Вас з’являється можливість отримати освіту або роботу за кордоном. Сертифікат FCE дійсний протягом усього життя.

Тест перевіряє читання, письмо, вживання мови, слухання та вміння вести розмову на задану тему. Особливої уваги заслуговує частина, якої нема в іспитах КЕТ і РЕТ: вживання мови (Use of English). За 45 хвилин потрібно виконати завдання, що перевіряють структурне знання мови: вставити в текст слова, які доповнюють його, роблять речення граматично завершеними. Деякі слова подаються після тексту, деякі доводиться підбирати самостійно. Ця частина іспиту є важливим тренінгом для тих, хто буде здавати ЗНО – там теж є подібні завдання.

Наявність сертифікату рівня B-2  є підставою для звільнення від проходження ДПА з іноземної мови для школярів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.