IELTS

Posted by in Англійська, on 17 Серпня, 2016

Необхідним елементом оцінювання знань за міжнародною шкалою є наявність сертифікату про здачу мовного іспиту. Найпопулярнішим іспитом як для навчання, так і для роботи, залишається  IELTS.

Підготовка до IELTS

За час роботи нашого викладацького колективу ми підготували близько 100 осіб до успішної здачі цього іспиту. International English Language Testing System (Міжнародна система тестування з англійської мови) – найпопулярніший мовний іспит у світі, який складають ті, хто планують вчитися, працювати чи мешкати в англомовному середовищі.

IELTS має два модулі: загальний і академічний. Іспит перевіряє чотири основні мовленнєві вміння (сприйняття на слух, читання, письмо та говоріння), які оцінюються по шкалі від 1 балу (не користувач мови) до 9 (досвідчений користувач мови).

Щороку IELTS складають понад 1 мільйон кандидатів у 125 країнах.  Він може знадобитися тим, хто планує подавати документи на імміграцію в Великобританію, Канаду, Австралію, Нову Зеландію, на навчання в канадські, австралійські, новозеландські, американські, британські або ірландські університети.

Екзаменаційні сесії IELTS у Британській Раді проводяться 24 рази на рік у Києві та у інших містах України.

Академічний модуль підходить для тих кандидатів, які бажають навчатись в університеті закордоном. Майже всі університети у Великобританії, Сполучених Штатах та інших країнах вимагають сертифікат Академічного модулю IELTS.

Загальний модуль розроблений для осіб, які прагнуть отримати середню освіту в англомовній країні, емігрувати або взяти участь у тренінгових програмах чи програмах обміну.

Чинність результатів

Склавши іспит, ви отримаєте сертифікат з вашим підсумковим балом — від 1 до 9, що містить оцінки всіх чотирьох частин. Результати є чинними протягом двох років.

Який прохідний бал по тесту IELTS?

Єдиного прохідного балу не існує. Кожна організація, що вимагає надання результатів тесту IELTS, встановлює свої вимоги, з якими слід ознайомитись перед тим, як Ви плануєте здавати іспит.

Багатьох, хто потребує міжнародного сертифікату, цікавить питання, який іспит обрати: IELTS чи TOEFL? Це відео може дати відповідь на Ваше запитання.