Літні програми

DSC_3328Літо для старанних учнів –  час не лише відпочивати, а й намагатись не забути все, що вчили протягом попереднього і готуватись до наступного начального року. Ми робимо це весело і цікаво.

 

 

 

 

Мовний табір “Англійське літо – 2018”

DSC_6727Для молодших школярів ми пропонуємо програму ’Англійське літо’, котра 2018 року відбудеться вже  у десятий раз. Це два тижні, наповнені іграми та забавами із новими друзями, пізнавальними майстеркласами та неймовірною мовною програмою – три години англійської та одна година польської щодня. І ніхто не нудиться, ніхто не жаліється, що забагато мови, а навпаки із нетерпінням чекає кожного наступного дня.
А день в нашому мовному таборі триває з 9.00 до 18.00 із повноцінним гарячим обідом та двома перекусами.

Всі зміни завершуються феєричними виступами, де демонструються здобуті за два тижні знання.

DSC_1277Школярські інтенсиви – English Summer 2018

Для школярів середніх класів та старшокласників щоденна тригодинна мовна програма дає можливість розвинути та закріпити шкільні знання у форматі спілкування з ровесниками на теми, близькі і цікаві кожному підліткові: сучасні ґаджети, книги, фільми, актори, ігри, довкілля, мода, тощо. Цей калейдоскоп тем оформлений в двотижневий курс, що розвиває передовсім комунікативні навики, а також необхідний об’єм граматики та вокабуляру.
Навчальні групи формуються за віковим принципом і за рівнем знань мови – для цього потрібно пройти тестування.

DSC_3194